Ürünler / Egzos Sistemleri / Borular

Borular

Ø38mm Ø152,4 mm ebatlara sahip ve 1,50 mm – 3,00 kalınlığına sahip tüm ölçüleri işleyebilir. Kullanılabilir boyutları, merkez yarıçap (CLR), duvar kalınlığı ve malzeme özellikleri genel bakış "Boru Tasarımı" bölümünde belirtilmiştir.

 

Deformasyon Olmadan Bükme

İçinde kullanılan tüm boru bükme teknolojileri, borunun deformasyona uğramadan bükülmesine olanak verecek şekildedir. Tüm bükme prosesleri en iyi tekrarlanabilirlik ve kalite kontrol sağlamak için Sayısal Kontrollü Bilgisayar (CNC) sistemleri ile desteklenmiştir. Deforme olmadan ve 1 D bükme. Bu yeni teknolojiler aynı zamanda çapın (1-D) bir katına kadar minimum merkez yarıçapı sağlar. Normal hafif çelik, alüminyum kaplı çelik ve paslanmaz çelik boru işleri yapılabilmektedir.

 

Yumuşak çelik

Alüminize çelik Alüminyum çelik, paslanmaz çelik gibi bir zorunluluk olmadığı sürece, egzoz sistemlerinde en sık kullanılan çelik türüdür.

 

Alüminize çelik

Alüminyum çelik, paslanmaz çelik gibi bir zorunluluk olmadığı sürece, egzoz sistemlerinde en sık kullanılan çelik türüdür.

 

Paslanmaz çelik

Öncelikli olarak AISI 304L/AISI409/EN14306 paslanmaz çelik kullanır diğer paslanmaz çelik tipleri istek üzerine temin edilir.